logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zawierzenie Niepokalanej w Pierwsze Soboty on-line.
Autor: Rosaria (---.wist.com.pl)
Data:   2018-06-26 21:33

Bardzo chciałabym zawierzyć siebie, swoje dzieci i pewną osobę uwikłaną w nałogi i przestępczy styl życia Niepokalanemu Sercu Maryi poprzez Akt Zawierzenia praktykowany na Jasnej Górze w Pierwsze Soboty Miesiąca, ale niestety nie mam możliwości wyjazdu na takie Zawierzenie a wiem, że Akt Oddania z podpisem składa się na ołtarzu i potem odbiera do domu: czy ktoś wie tutaj jak można dokonać takiego aktu online? Patrzyłam na strony ale tam istnieje tylko możliwość dodania intencji, rozumiem, że bez Aktu Zawierzenia i bez informacji jak dokonać tego aktu jeśli nie ma się możliwości osobistego udziału. Czy można dokonać Aktu Zawierzenia w sposób indywidualny, w duchowej łączności? Bardzo mi zależy, a jak już wspomniałam nie mam możliwości wyjazdu na Jasną Górę i to w pierwszą sobotę, może tutaj ktoś mi naświetli jak dokonać takiego zawierzenia Maryi bez możliwości wyjazdu.

-------

Zachęcam do zapytania - nie przeglądania strony, ale wysłania maila/telefonu - na http://jasnagora.com/
moderator

 Re: Zawierzenie Niepokalanej w Pierwsze Soboty on-line.
Autor: orelka (---.merinet.pl)
Data:   2018-06-27 12:03

A nie można tak po prostu - zawierzyć? Bez podpisów, bez szczególnych modlitw - po prostu całym sercem zawierzyć?
Pan Bóg nie potrzebuje naszych podpisów, nie potrzebuje uroczystych deklaracji - potrzebuje naszej dobrej woli. Łotr na krzyżu niczego nie podpisywał. Zawierzył - i został zbawiony.

 Re: Zawierzenie Niepokalanej w Pierwsze Soboty on-line.
Autor: Mateusz (---.free.aero2.net.pl)
Data:   2018-06-27 20:02

Mam problem chciałbym sie skontaktowac z duchownym ale nie wiem jak pomozecie

 Re: Zawierzenie Niepokalanej w Pierwsze Soboty on-line.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2018-06-27 21:39

Można podejść do duchownego w zakrystii po Mszy św.
Można też zadzwonić i o kontakt poprosić. W każdej parafii jest telefon.

 Re: Zawierzenie Niepokalanej w Pierwsze Soboty on-line.
Autor: grazyna (---.zicom.pl)
Data:   2020-02-14 09:51

pragnę zawierzyć Maryi Niepokalanej moją rodzinę: małżeństwo syna Jana z Dorotą oraz ich dzieci Ernesta i Darię jak również małżeństwo syna Pawła z Iwoną oraz dzieci Gabrielę i Weronikę. Oddaję i całkowicie zawierzam te rodziny ich miłość zdrowie, pracę zawodową a najbardziej wiarę. Zawierzam odnowę sakramentu małżeńskiego i uzdrowienie serc. Oddaję zło które ich niszczy. Zawierzam również małżeństwo córki Anny z Tomaszem wraz z dziećmi Piotrem i Bartusiem, oddaję ich zdrowie tj alergię, choroby skórne i kostno-stawowe i całe ich życie. Zawierzam moje małżeństwo: męża, siebie, zdrowie duszy i ciała oraz pracę. Całkowicie zawierzam i oddaję wszelkie uzależnienia w rodzinie.
mama

 Re: Zawierzenie Niepokalanej w Pierwsze Soboty on-line.
Autor: Iza (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2023-11-30 22:24

Maryjo Niepokalana zawierzam Ci moją pracę której poszukuje już od pół roku ale bardzo pragnę aby ta praca mocno nie przeszkadza w roli bycia mama która jestem od 17 miesięcy gdyż córka też bardzo mnie potrzebuje. Aby ta praca było góra do godz 17-18 abym dłużej nie pracowała abym mogła ja widzieć wieczorem i także żeby nie przeszkadzała w zaprowadzaniu jej do żłobka a potem do przedszkola. Bardzo by mi odpowiadała praca w żłobku "Miś" albo w szkole nr 8 jako sprzataczka ale aby to byly godz do tych godz co napisałam i żeby ja zaprowadzac rano bo nie ma kto. Maryjo dopomóż mi aby do końca roku 2023 ktoś się do mnie odezwal. Moja wiara jest nad przepaścią powoli przestaje wierzyć a naprawdę dużo się modliłam żebym dostała pracę. Proszę o zdrowie dla rodziny a szczególnie dla córki. Bóg zapłać

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: