logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy wchodzić w małżeństwo z PCOS?
Autor: czikita (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-07-06 18:12

Witam,

Mam pytanie do kobiet z PCOS. Czy majac te przypadlosc warto wchodzic w zwiazek malezenski? Widujac sie ze swoim chlopakiem mam wrazenie jakbym marnowala mu czas i oszukiwala go (zeby nie bylo powiedzialam mu, ale chyba nie do konca zdaje sobie z tego sprawe).
Z tego co wiem NPR w przypadku PCOS to czesto szklanka wody zamiast. Cykle moga byc bezowulacyjne o czym czlowiek dowiaduje sie jak przychodzi 'miesiaczka' (miesiaczka w cudzyslowiu, bo PCOS cykle moga byc mega dlugasne). W praktyce moze byc tak, ze cykl moze miec i 60 dni i, ze nie bylo owulacji czlowiek dowiaduje sie ostaniego dnia. Jak wtedy takie malzenstwo ma funkcjowac praktycznie bez wspolzycia, bo trzeba czekac na nowy cykl, ktory tez moze nie miec owulacji. Bardzo zle sie z tym czuje, jak jakas wybrakowana kobieta. Wiem, ze okolo 10% z nas ma ta przypadlosc, ale czesto nie sa to katoliczki, wiec moga sobie pozwolic na tabletki antykoncepcyjne bez obciazania sumienia. Rozwazam czy moze w takiej sytuacji lepiej nie zyc w samotnosci zamiast ladowac krzyz na meza, bo przeciez to on tez bedzie sie meczyl czasami z wielomiesiecznym brakiem wspolzycia.

Z gory dziekuje za odpowiedzi, zwlaszcza osob z ta przypadloscia.

 Tematy Autor  Data
 Czy wchodzić w małżeństwo z PCOS? nowy czikita 
  Re: Czy wchodzić w małżeństwo z PCOS? nowy Kalina 
  Re: Czy wchodzić w małżeństwo z PCOS? nowy Czikita 
  Re: Czy wchodzić w małżeństwo z PCOS? nowy Kalina 
  Re: Czy wchodzić w małżeństwo z PCOS? nowy Ј 
  Re: Czy wchodzić w małżeństwo z PCOS? nowy czikita 
  Re: Czy wchodzić w małżeństwo z PCOS? nowy Ј 
  Re: Czy wchodzić w małżeństwo z PCOS? nowy Sas 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: