logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy mogę modlić się bez książeczek/internetu?
Autor: Aleksandra (20 l.) (---.centertel.pl)
Data:   2018-08-13 19:55

Czy tak z głowy bez czytania z internetu lub z czegoś innego np z książeczek to po prostu od siebie to mogę tak się modlić ? :)

 Re: Czy mogę modlić się bez książeczek/internetu?
Autor: Gosia (---.wieszowanet.pl)
Data:   2018-08-14 12:40

Aleksandro,
czy na forach kulinarnych pytasz, czy możesz zrobić sobie sama kanapkę czy musisz wg przepisu? Pytasz w necie o adres najbliższego warzywniaka? Czy pytasz domowników, czy możesz napić się wody, gdy chce Ci się pić? Pytałaś nauczycieli, czy możesz się nauczyć do lekcji/odrobić zadanie?
To nie jest tylko to tego wpisu, ale całej Twojej męczącej serii. Nie kojarzę, by ktoś przez ostatnie lata tak zdominował to forum (ale może słabą pamięć mam). Czy przynajmniej nie może być to jeden Twój wątek tylko ciągle nowe? Tak, to nauka cierpliwości dla użytkowników. Ale czy Tobie pomaga? Chyba nie. Jakąś masz potrzebę, którą próbujesz tu zaspokoić, ale jak widać, nie udaje się.

 Re: Czy mogę modlić się bez książeczek/internetu?
Autor: Anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-20 01:04

Tak można, sama tak robię. Mówię Bogu o swoim dniu, o radościach, kłopotach, dziękuję Mu, proszę, przepraszam. Poczytaj Pismo Św, przez nie Bóg mówi do człowieka. Nie musisz od razu rozumieć ale Ono oświeca duszę. Zacznij od Ewangelii - jak Bóg przyszedł na świat. Dopiero w tym kontekście mozna zrozumieć Stary Testament.

http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=244

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: