logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak wykonać chroniący Znak Krzyża?
Autor: Aleksandra (20 l.) (---.centertel.pl)
Data:   2018-08-18 09:26

Czy Znak Krzyża broni przed złem?
Jak wykonać Znak Krzyża który chroni przed złem i przed wrogami?

 Re: Jak wykonać chroniący Znak Krzyża?
Autor: Andrzej (---.toya.net.pl)
Data:   2018-08-18 16:24

Aleksandro, zadajesz pytania bardzo fundamentalne i jestem skłonny podejrzewać na podstawie wcześniejszych postów, że wychowałaś się w innej religii i w innym kraju (muzułmańskim). Być może mało wiesz o religii katolickiej i dobrze by było, gdybyś miała szansę się przygotować do przyjęcia sakramentów (o ile nie jesteś jeszcze ochrzczona i nie przystąpiłaś do Komunii Świętej).

 Re: Jak wykonać chroniący Znak Krzyża?
Autor: grześnica (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2018-08-18 16:41

Aleksandra, nie jestem twoim wrogiem. Tak chciałabym ci pomóc. Twoje posty mówią mi, że cierpisz. Czy jesteś w stanie przeczytać nasze odpowiedzi? Czy coś w twojej głowie je blokuje? Dlatego ich nie realizujesz? Psychicznie zdrowi ludzie nie mają z tym problemu. Mam nieraz takie odczucia, może ty też. Dlatego jest nam potrzebna pomoc lekarzy specjalistów.
Modlitwa, to nie - zaklęcia, które w odpowiedni sposób wypowiedziane działają, a katolik to nie czarodziej.

 Re: Jak wykonać chroniący Znak Krzyża?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2018-08-18 16:45

Jeżeli szukasz znaku, który automatycznie, jak jakieś bajeczne czarodziejstwo, chroni przez każdym złem i przed wrogami, to takiego nie ma.
Podejmij systematyczne leczenie. Porzuć internet.

 Re: Jak wykonać chroniący Znak Krzyża?
Autor: Natalka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-20 00:20

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego Amen.
To jedyny sposób. Warto porozmawiać o swoich potrzebach, problemach, lękach w realu z księdzem, psychologiem.. Korzystać z fachowej pomocy systematycznie. Można też na początek skorzystać z www.pogotowieduchowe.pl., gdy nagły problem. Pozdrawiam i życzę wszelkiego dobra i odzyskania pokoju w sercu :)

 Re: Jak wykonać chroniący Znak Krzyża?
Autor: Anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-20 00:57

Znak krzyża kreślimy ręką dominującą: na czole - w Imię Ojca, na piersi - i Syna na lewym a następnie prawym ramieniu - i Ducha Świętego. Składamy dlonie tak, by dotykały sie wewnętrzną stroną - Amen.

Strona, która być może wyjaśni Ci pewne sprawy:
https://egzorcyzmy.katolik.pl

 Re: Jak wykonać chroniący Znak Krzyża?
Autor: Z.Z. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-20 09:06

"Znak krzyża kreślimy ręką dominującą"
Nie ręką dominującą tylko prawą. Leworęczni też.

 Re: Jak wykonać chroniący Znak Krzyża?
Autor: aaaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-08-20 15:56

Jakim cudem byłaś u spowiedzi jeśli brak Ci wiedzy z 2 klasy szkoły podstawowej?
To niemożliwe, że człowiek przechodzący z innej wiary na katolicką nie odbył nauk więc napisz wreszcie - odbyłaś jakiś kurs który przespałaś czy tak sobie przystępujesz do nieważnej spowiedzi?

 Re: Jak wykonać chroniący Znak Krzyża?
Autor: Marek_Piotrowski (---.global.tygrys.net)
Data:   2018-08-21 11:17

Aleksandro, znak krzyża nie jest znakiem magicznym i nie wolno go używać, jakby sam z siebie coś czynił.
Jeśli znak krzyza ma pomóc, to przez wiarę jaką pokładasz i tym znakiem wyznajesz.
A jeśli tak, to nie jest aż tak ważne jako go uczynisz.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: