DRUKUJ
 
Spotkanie opłatkowe w Centrum Służby Rodzinie w Łodzi
 


W Centrum Służby Rodzinie w Łodzi odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym obok mieszkanek Domu Samotnej Matki i ich dzieci, sióstr Antonianek, wolontariuszy seniorów, uczestniczył metropolita łódzki – ksiądz arcybiskup Grzegorz Ryś. W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele władz miasta, województwa oraz służb mundurowych.
 
Podczas spotkania dzieci, że świetlicy prowadzonej przy CSR zaprezentowały przygotowane przez siebie Jasełka, po których odczytano fragment Łukaszowej ewangelii o Narodzinach Zbawiciela.
 
Życzenia zebranym złożył metropolita łódzki, który powiedział między innymi: – życzę, byście mieli odwagę jak te dzieci pokazywać swoim życiem ewangelie, bo one nam tutaj pokazały kawałek ewangelii. Życzę wam takiej wiary, jaką miały te dzieci, że można przyjść do Jezusa będąc: policjantem, lekarzem, wójtem czy murarzem. To nie jest historia z bajki, ani marzenie dziecięce, ale kiedy stajemy się w życiu kimś z wyboru, to – to nic nie staje między nami, a Jezusem, ale przeciwnie do Niego przyprowadza. Na końcu chciałbym wam życzyć takiej wiary, jaką te dzieci nam pokazały, że nawet diabeł może zostać aniołem. – podkreśli łódzki pasterz.
 
Następnie łamiąc się opłatkiem uczestnicy spotkania złożyli sobie życzenia świąteczne.

www.archidiecezja.lodz.pl 
 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー