logo
Wtorek, 14 maja 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mąż na imprezie
Autor: Patrycja (---.toya.net.pl)
Data:   2018-07-14 18:28

Witam,

Z mężem jesteśmy 2 lata po ślubie, właśnie jestem w 4 miesiącu ciąży. Koleżanka męża z pracy (rozwódka) zaprosiła go do domu w sobotę na godz. 20.00 wraz z jeszcze jego dwoma dobrymi koleżankami z pracy i kolegą. Mimo że mnie zna, zaprosiła męża beze mnie. Powodem było to, że żona tego kolegi jest o nią zazdrosna z jakiegoś powodu..., więc zaprasza bez współmałżonków. Dodatkowo ten kolega z zona mają kryzys i chodzą na terapię małżeńską (a jeszcze idzie do TEJ koleżanki i ciągną go na dyskotekę, gdzie wg mnie w takiej sytuacji powinien zostać w domu z żoną - mąż nie widzi w tym nic złego)
U niej - już to zostało zapowiedziane, będą pić alkohol a potem planują jechać na dyskotekę. Maż również nie widzi w tym nic dziwnego. Gdy byłam z nim kiedyś na dyskotece to jedna z tych koleżanek z pracy usiadła mu na kolana - mąż tłumaczy, że ona złych intencji nie ma, że to było przy mnie. Kiedyś, jak jeszcze ją nie poznałam mówił mi o o niej, że jest ładna, miła, wszyscy ją w pracy lubią, ma bardzo dobry z nią kontakt, bardzo dużo o niej wie a jak chodzili razem na studia, to każdy myślał, że są parą. Z wakacji wysyła zdjęcie samych opalonych nóg :) Ja też ją poznałam,jej męża, ale co tam ma w głowie to nie wiem. Na pewno ma duży wpływ na mojego męża. Nie podoba mi się to zbytnie s pouchwalanie i to, że mąż nie widzi w takich zachowaniach, spotkaniach nic złego. Czy ja wyolbrzymiam, uważając, że w małżeństwie nie powinienem mąż chodzić bez ze mnie do koleżanek po nocach, pić alkohol i potem jeszcze jechać na dyskotekę??? Maż mówi, że on nic złego nie zrobi, że on i one nie mają złych intencji i że to jest coś normalnego. A jak zwróciłam mu uwagę. Mi jest bardzo przykro po prostu... Co mam myśleć, co robić? Bardzo proszę o radę.

 Tematy Autor  Data
 Mąż na imprezie nowy Patrycja 
  Re: Mąż na imprezie nowy K. 
  Re: Mąż na imprezie nowy ona 
  Re: Mąż na imprezie nowy aaaaa 
  Re: Mąż na imprezie nowy Aga 
  Re: Mąż na imprezie nowy Agnieszka 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: